وزیر جهاد کشاورزی در سفر به استان سمنان، واحد فرآوری پسته شهرستان دامغان را در روستای علی آباد بابایی این شهرستان افتتاح کرد.
تاریخ: 22:44 :: 1397/06/16
واحد فرآوری پسته شهرستان دامغان با حضور وزیر جهاد کشاورزی به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی پس از بازدید از شرکت صنایع لبنی گلزار، باغ پسته امین و افتتاح پروژه ۲ هزار هکتار آبیاری تحت فشار در شهرستان دامغان، از شرکت سورتینگ پسته که دارای ظرفیت تولید ۶۰۰ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی پس از بازدید از شرکت صنایع لبنی گلزار، باغ پسته امین و افتتاح پروژه ۲ هزار هکتار آبیاری تحت فشار در شهرستان دامغان، از شرکت سورتینگ پسته که دارای ظرفیت تولید ۶۰۰ تن پسته خشک است بازدید و آن را افتتاح کرد.

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان،مجموع سرمایه گذاری انجام شده برای این شرکت ۳۴ میلیارد ریال است که این اعتبار از محل آورده بهره‌بردار و همچنین تسهیلات بانکی تأمین شده است.

میرعماد گفت: ۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری از سوی مجری این شرکت سورتینگ تأمین شده است.

وی درباره میزان اشتغال ایجاد شده با افتتاح این طرح نیز گفت: با افتتاح این واحد فرآوری پسته زمینه اشتغال برای ۱۶ نفر ایجاد شده است.

برچسب ها: