رییس کل سازمان نظام پزشکی:
تاریخ: 23:33 :: 1397/06/09
همه داروهای ایرانی با توجه به کنترل های بی نهایت دقیق و علمی، موثر هستند

رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: همه داروهای ساخت داخل با توجه به کنترل های بی نهایت دقیق و علمی و تجربه ارزشمند صنعت داروی کشور، موثر بوده و دارای اثرات لازم هستند و مردم با خیال راحت می توانند از داروهای مورد تایید وزارت بهداشت، استفاده کنند. دکتر ایرج فاضل در گفتگو با خبرنگار […]

رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: همه داروهای ساخت داخل با توجه به کنترل های بی نهایت دقیق و علمی و تجربه ارزشمند صنعت داروی کشور، موثر بوده و دارای اثرات لازم هستند و مردم با خیال راحت می توانند از داروهای مورد تایید وزارت بهداشت، استفاده کنند.

دکتر ایرج فاضل در گفتگو با خبرنگار وبدا با اعلام این مطلب، اظهار داشت: متاسفانه در شرایط کنونی شاهدیم که تبلیغاتی با هدف سودجویی برای داروهای خارجی و علیه داروهای ایرانی به ویژه در شبکه های اجتماعی و شبکه های تلویزیونی معاند انجام می شود و هدف از این اقدامات این است که مردم را اقناع کنند که تحفه های خارجی، تحفه های بهتری است.

وزیر اسبق بهداشت، تاکید کرد: در مورد داروی داخلی به دلیل کنترل های بی نهایت دقیق و علمی که انجام می شود، مشکل خاصی وجود ندارد و در حال حاضر نگرانی ما، ایجاد مشکلات در تهیه مواد اولیه است.