در راستای همکاری میان وزارت علوم و ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشک سالی معاونت علمی انجام می‌شود؛
تاریخ: 0:07 :: 1397/06/07
حمایت از فناوری‌های نوین در حوزه مدیریت آب و پساب

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشک سالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی؛  در راستای همکاری‌های شکل‌گرفته میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد توسعه فناوری‌های آب معاونت  علمی؛ فناوری‌های نوین در حوزه مدیریت آب و پساب حمایت می‌شود. به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ در نشستی که با حضور نادر […]

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشک سالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی؛  در راستای همکاری‌های شکل‌گرفته میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد توسعه فناوری‌های آب معاونت  علمی؛ فناوریهای نوین در حوزه مدیریت آب و پساب حمایت می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ در نشستی که با حضور نادر قلی ابراهیمی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی  و جمشید اسماعیلی  مدیرکل نظارت بر طرح-های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات فناوری برگزار شد، بر حمایت از فناوری‌های نوین در حوزه مدیریت آب و پساب که با همکاری شرکت‌‌های دانش‌بنیان انجام خواهد می‌شود، تأکید شد.

نادر قلی ابراهیمی دبیر ستاد در این نشست استقبال  و آمادگی ستاد برای مشارکت در طرحهای فناورانه را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش؛ نشستی با حضور جمشید اسماعیلی  مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، تحقیقات فناوری، نادر قلی ابراهیمی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی  و جهانگیر پر همت  قائم‌مقام دبیر ستاد و  همچنین علی‌اصغر اعلم الهدی مسئول کارگروه آب برگزار شد، که در این نشست برافزایش همکاری ستاد و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور حمایت از فناوری‌های نوین در حوزه مدیریت پساب تأکید شد.

لازم به ذکر است، در پایان این جلسه پیشنویس تفاهمنامه‌ میان ستاد و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه شد،  تا در اولین فرصت ممکن بررسیهای لازم صورت و اقدامات لازم انجام پذیرد.