قاضی بسیجی سید محمود ساداتی از سوی قوه قضائیه به عنوان قاضی نمونه کشوری از استان فارس معرفی شد.
تاریخ: 15:45 :: 1396/05/07
از رئیس دادگاه انقلاب اسلامی شیراز به عنوان قاضی نمونه کشور تجلیل شد.

به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس با بررسی مقامات و مراجع نظارتی قوه قضائیه و بنا به پیشنهاد رئیس کل دادگستری استان فارس و دادسرای انتظامی قضات و تصویب ریاست معظم قوه قضائیه قاضی سید محمود ساداتی به عنوان قاضی نمونه کشوری از استان فارس برگزیده شد. قاضی ساداتی […]

به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس با بررسی مقامات و مراجع نظارتی قوه قضائیه و بنا به پیشنهاد رئیس کل دادگستری استان فارس و دادسرای انتظامی قضات و تصویب ریاست معظم قوه قضائیه قاضی سید محمود ساداتی به عنوان قاضی نمونه کشوری از استان فارس برگزیده شد.

قاضی ساداتی که 5 سال است به عنوان رئیس دادگاه انقلاب اسلامی شیراز مشغول خدمت در مجموعه قضایی استان فارس است به خاطر خدمات ارزنده و عملکرد مطلوب قضایی با اهداء لوح ویژه ریاست معظم قوه قضائیه، مورد تجلیل قرار گرفت.

این گزارش حاکی است معیارهای اصلی در این انتخاب و معرفی قاضی ساداتی به عنوان قاضی برجسته و نمونه کشوری، شاخصه هایی همچون ؛ سلامت و دانش قضایی، حُسن سلوک و اخلاق حسنه با همکاران و مراجعین و تکریم ارباب رجوع ، دلسوزی و تلاش در جهت ارتقاء عملکرد دستگاه قضایی، تلاش و پشتکار مضاعف در طول بیش از سه دهه کار قضایی در دستگاه عدلیه فارس است.

گفتنی است قاضی سید محمود ساداتی در سال 1337 در شهرستان استهبان متولد شد و پس از طی موفقیت آمیز تحصیلات ابتدایی و متوسطه با عالی ترین نمرات، موفق به اخذ درجه دکتری با رتبه عالی گردید.

وی در طول دوران خدمت خود در دستگاه قضایی سمت های مختلفی از جمله دادیاری دادسرای انقلاب اسلامی ، دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب پاسدران فارس ، معاونت دادستان نظامی و دادستان نظامی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد و رئیس دادگاه های نظامی یک استان فارس، کهگیلویه و بویر احمد و خوزستان را عهده دار بوده است.

وی همچنین تا سال 1386ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان های فارس بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد را بر عهده داشت.

برچسب ها: ,