در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز با نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح شد؛
تاریخ: 0:17 :: 1397/05/19
لزوم استفاده از ظرفیت صاحبان صنایع برای احداث کتابخانه‌ عمومی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با حضور در خانه ملت کرج با محمدجواد کولیوند، نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی  دیدار و گفت و گو کرد. کولیوند ضمن ابراز خرسندی از تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه نهادهای […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با حضور در خانه ملت کرج با محمدجواد کولیوند، نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی  دیدار و گفت و گو کرد.

کولیوند ضمن ابراز خرسندی از تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی برای نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در استان البرز گفت: با توجه به جمعیت سه میلیونی استان، باید از تمام ظرفیت ها برای جذب مخاطبان به کتابخانه‌ها استفاده شود.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی افزود: می توان با تعامل بین شهرداری، شورای شهر  و اداره کل کتابخانه‌ها در خصوص تأدیه سهم نیم درصد اقدام کرد.

وی  با اشاره به صنایع خُرد گفت: با استفاده از ظرفیت صاحبان صنایع، بویژه صنایع خرد جهت احداث کتابخانه‌های عمومی، می توان سرانه فضای کتابخانه های استان را افزایش داد.

در ادامه هراتی ضمن اشاره به همکاری و تعامل خوب ادارات و سازمان های استان با اداره کل کتابخانه های عمومی گفت: در یک ماه گذشته، با فرمانداران، شهرداران و دیگر مسئولان استانی جلساتی با محوریت ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار شد.

وی افزود: خوشبختانه تمام مسئولان در سراسر استان دغدغه های فرهنگی دارند و با رویی گشاده، دعوت اداره کل کتابخانه ها را برای ترویج کتابخوانی پذیرا شدند.