به منظور توسعه روابط دو کشورو استفاده از ظرفیت های موجود ؛
تاریخ: 22:38 :: 1397/05/16
دومین نشست تجاری میان ایران و گرجستان برگزار می‌شود

دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان با حضور نماینده  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیات ایرانی ، ۱۷ و ۱۸ مردادماه در گرجستان برگزار می‌شود. به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و […]

دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان با حضور نماینده  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیات ایرانی ، ۱۷ و ۱۸ مردادماه در گرجستان برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی به نمایندگی از این معاونت در راس هیاتی همراه با  ۵۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی، ۱۷ و ۱۸ مردادماه سال جاری همزمان با راه‌اندازی مرکز تجاری ایران در تفلیس و افتتاحی نمایشگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان حوزه ساختمان (فاز نخست) برگزار می‌شود.
با توجه به موقعیت کشور گرجستان و ظرفیت های مناسب موجود در این کشور برای روابط اقتصادی و سیاسی با کشورهای منطقه قفقاز، CIS و اتحادیه اروپا ، این نشست در حوزه‌هایی مانند سلامت و پزشکی، کشاورزی و صنایع غذایی، توسعه شهری و ساختمان‌سازی، رشد قابل‌توجه صنعت گردشگری برگزار خواهد شد .
بر اساس این گزارش دومین نشست مشترک تجاری و فناوری میان شرکت های دانش بنیان ایران و گرجستان در ادامه نتایج حاصل از نخستین نشست تجاری و فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و گرجی در مهرماه سال ۹۶ برگزار شده بود، برنامه‌ریزی‌شده است.
در این نشست تجاری و فناوری مشترک معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین المللی از معاونت علمی وفناوری رئیس جمهور به همراه نمایندگانی از وزارت علوم، پارک فناوری یزد، کریدور صادرات، صندوق توسعه صادرات به همراه ۵۰ شرکت دانش بنیان و فناوری ایرانی حضور خواهند داشت