به همت ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی؛
تاریخ: 0:46 :: 1397/05/15
جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی زیستی رونمایی می‌شود

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی، در نظر دارد پژوهشگران جوان و برتر حوزه زیست فناوری را معرفی کرده و از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه رونمایی کند. به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین مراسم معرفی دو گروه از پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان عرصه زیست […]

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی، در نظر دارد پژوهشگران جوان و برتر حوزه زیست فناوری را معرفی کرده و از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه رونمایی کند.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین مراسم معرفی دو گروه از پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان عرصه زیست فناوری، با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با برگزاری دومین کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ایران، دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.
در این مراسم به سه نفر از پژوهشگران برتری که بالاترین امتیاز ارزیابی دستاوردها را از نظر هیات داوران مطابق با ضوابط و آیین‌نامه‌ها داشته اند، جوایزی تعلق می‌گیرد.
همچنین برترین پژوهشگران حوزه زیست فناوری باید دارای مشخصات فعالیت درهیات علمی دانشگاه‌ها یا موسسات پژوهشی و فناوری باشند تا مطابق آیین‌نامه ستاد توسعه زیست فناوری در مراسمی مرتبط با زیست فناوری، معرفی شوند. این حمایت‌ها در دو دسته بلاعوض و گرنت پژوهشی قرار دارد.
مهلت داوری آثار تا ۱۵ مهرماه سال جاری است و معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاوردها و خروجی های مربوط به ۵ سال گذشته است.

برچسب ها: