با آغاز به کار بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در روز شنبه ، ششم مرداد ماه جاری و پس از برگزاری مراسم افتتاحیه، مسئولین دستگاههای اجرایی از غرفه وزارت امور اقتصادی و دارایی بازدید کردند.
تاریخ: 10:43 :: 1397/05/09
حضور فعال وزارت اقتصاد و دستگاههای تابعه در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، وزارت امور اقتصادی و دارایی به همراه سازمانهای تابعه از جمله گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، سازمان خصوصی سازی، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی جمهوری […]

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، وزارت امور اقتصادی و دارایی به همراه سازمانهای تابعه از جمله گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، سازمان خصوصی سازی، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای چهارمین بار در این نمایشگاه شرکت کرده است.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه دستاوردها و فعالیت های وزارت اقتصاد و سازمانهای تابعه در حوزه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات به مردم  ارایه شده است تا عموم مردم از این دستاوردها و امکانات آگاهی یابند.

این گزارش حاکی است، در حوزه خزانه داری، سامانه های درخواست وجه الکترونیکی_ دستگاههای اجرایی، درخواست وجه الکترونیکی_ اداره کل خزانه، سامانه جامع حسابداری خزانه، سامانه پرداخت مرکز و سامانه پرداخت الکترونیک از طریق بانکواره در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ارائه شد.

همچنین، سامانه هیات موضوع ماده ۲۵۱ مکرر مالیاتهای مستقیم، سامانه ارتباط مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک داده های اقتصادی و مالی، درگاه پایش داده های اقتصادی کشور، سامانه اموال دستگاههای اجرایی(سادا) و سامانه مدیریت اطلاعات بدهی ها و مطالبات دولت (سماد) از جمله دیگر سامانه های ارائه شده در این نمایشگاه توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی است.

این گزارش می افزاید، وزارت امور اقتصادی و دارایی با فضایی بالغ بر ۵۱۰ متر به عنوان بزرگترین غرفه در سالن دولت الکترونیک، به صورت مجتمع در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ حضور یافته است.

گفتنی است، نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

 در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.