عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نشست کمیسیون را تشریح کرد.
تاریخ: 23:27 :: 1397/05/08
اختصاص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه راه های روستایی

علی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در نشست امروز دو طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفت و پس از بحث بررسی در خصوص این اصلاح ها تصمیم گیری شد. عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات […]

علی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در نشست امروز دو طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفت و پس از بحث بررسی در خصوص این اصلاح ها تصمیم گیری شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس ادامه داد: در طرح اصلاح بند ۱۱۰ تغییرات متفرقه قانون بودجه سال ۹۷،  تقاضای ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای واریز به حساب دهیاری ها و شهرداری های وزارت کشور بررسی و کلیات تصویب شد، برای بررسی جزییات و نحوه تامین این اعتبارکمیته ای تشکیل می شود.

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: طرح اصلاح بند (هـ) تبصره (۵) قانون بودجه سال ۹۷ نیز در دستور کار قرار داشت، طراحان این موضوع توضیح دادند که مطالبات پیمانکاران پرداخت نشده و توقع روستایی نیز اجرایی نشده است.

وی بیان داشت: متقاضیان طرح خواهان اختصاص بودجه ۱۰ هزار میلیارد به پیمانکاران راه های روستایان پیشنهاد اعتبار داده بودند که با ۵۰۰ میلیارد تومان موافق شد تا به حساب راه های روستایی واریز شود.

کاظمی با اشاره به انتخاب و معرفی نمایندگان ناظر مجلس در مجامع و شوراها عالی گفت: با برگزاری انتخابات در کمیسیون کاندیداهای پیشنهادی برای حضور ناظر در شورای عالی پول و اعتبار، شورای حقوق و دستمزد و  صندوق توسعه ملی  انجام شد و با معرفی این افراد به هیات رئیسه مجلس رای گیری نهایی صورت می گیرد./

برچسب ها: