نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف فرهنگ سازی، ترویج و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، در محل معاونت علمی به صورت استمراری آغاز به کار کرد.
تاریخ: 23:55 :: 1397/04/09
برپایی نمایشگاه استمراری دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان

نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف فرهنگ سازی، ترویج و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، در محل معاونت علمی به صورت استمراری آغاز به کار کرد. به گزارش ایسنا، ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با همکاری مرکز امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان قدام به برگزاری نخستین نمایشگاه استمراری شرکت‌های دانش‌بنیان و در […]

نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف فرهنگ سازی، ترویج و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، در محل معاونت علمی به صورت استمراری آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با همکاری مرکز امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان قدام به برگزاری نخستین نمایشگاه استمراری شرکت‌های دانش‌بنیان و در گام اول با حضور ۱۵ شرکت کرده است.

در این نمایشگاه، هر شرکت می‌تواند در طول یک هفته مشخص محصولات خود را در حضور جمعی از مدیران علمی و صنعتی کشور، سرمایه‌گذاران، مشاوران تخصصی، مدیران و کارشناسان واحدهای فناور ارائه کند.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در این نمایشگاه، شرکت‌های متقاضی که مایل به معرفی محصولات و دستاوردهای خود بوده‌اند، با اطلاع رسانی قبلی درخواست خود را برای شرکت در نمایشگاه، به ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش‌بنیان و امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی ارسال کردند و درنهایت پس از بررسی‌های نهایی از میان ۴۴ متقاضی، ۱۵ شرکت با نظر کارشناسان، برای حضور در این نمایشگاه انتخاب شدند.

به گفته کرمی، دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان، نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان از امروز شنبه نهم تیرماه جاری با حضور دو شرکت دانش‌بنیان که محصولات دانش بنیان خود را در محل معاونت به نمایش گذاشته‌اند، فعالیت خود را آغاز کرده است.

«آشکارساز میکرو TCD»، «دستگاه تست زمان انعقاد خون»، «پودر زیر جلبک اسپیرولینا»، «کیت‌های مولتی پلکس و هیدرو کسی آپاتیت»، «سیستم مدیریت هشدار»، «فلومتر الکترومغناطیسی و مسیریاب بومی و امن ژرف»، «اسکای روم»، «نرم‌افزار شبکه اجتماعی سازمان و اصلاح و ساخت رینگ و پره توربین بخار»، «اسپکترو فوتومتر با آشکارساز آرایه‌های ( فرابنفش ـ مرئی ) AR 2015» , «ایماتینیب» و «بوسنتان» ازجمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

این شرکت‌ها در یک گردش دوره‌ای ابتدا به صورت فیزیکی و سپس در فضای مجازی به رسانه‌های عمومی و صدا و سیما معرفی خواهند شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی، متقاضیان حضور در این نمایشگاه می‌توانند به‌منظور ثبت‌نام به وب‌سایت http://linkpost.ir/u5SQBFI مراجعه کنند.

برچسب ها: