نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو در ایران در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش مشارکتی محصولاتش رونمایی کرد.
تاریخ: 23:09 :: 1397/03/27
رونمایی نگین خودرو از شرایط فروش مشارکتی محصولات رنو

نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو در ایران در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش مشارکتی محصولاتش رونمایی کرد. به گزارش سرویس بازار ایسنا، نگین خودرو اعلام‌کرد: از شرایط قابل قبول این طرح فروش واریز سود ۱۹ درصدی به پرداختی مشتریان است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت سفارش خود را ثبت کنند. مشتریان […]

نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو در ایران در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش مشارکتی محصولاتش رونمایی کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، نگین خودرو اعلام‌کرد: از شرایط قابل قبول این طرح فروش واریز سود ۱۹ درصدی به پرداختی مشتریان است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت سفارش خود را ثبت کنند.

مشتریان و متقاضیان خرید محصولات رنو در این طرح فروش، پرداختی‌های خود را به صورت مرحله‌ای انجام می‌دهند و و الباقی وجه را با صدور دعوتنامه به حساب شرکت واریز می‌کنند. همچنین نگین خودرو به آن دسته از مشتریانی که نقدینگی لازم برای تکمیل وجه خودرو را نداشته باشند، تسهیلات ویژه ارائه می‌کند.

همچنین آن دسته از مشتریانی که قصد پرداخت نقدی الباقی وجه خودرو را داشته باشند، از تخفیف ویژه نگین خودرو بهره‌مند می‌شوند. سود انصراف از خرید این خودروها نیز دو درصد پایین‌تر از نرخ سود مشارکت بوده و تمام هزینه‌های تسویه اعتباری برعهده مشتری است.

شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط رنو کولئوس ۲۰۱۸

این خودرو در سه موعد تحویل مختلف ۱۲۰ روز کاری، ۱۵۰ روز کاری و ۱۸۰ روز کاری به مشتریان عرضه می‌شود. پیش پرداخت لازم برای هر کدام به ترتیب ۱۲۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۹۰ میلیون تومان تعیین شده است. مراحل بعدی پرداخت نیز از ۳۰ تا ۱۲۰ روز بوده و مشتری می‌بایست در موعد مشخص شده نسبت به پرداخت وجوه اقدام کند. مشتریانی که الباقی وجه خودرو را که در زمان صدور دعوت‌نامه مشخص می‌شود، نقدا پرداخت کنند از تخفیف ۴ میلیون تومانی این شرکت بهره‌مند می‌شوند.

شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط رنو تلیسمان ۲۰۱۸

رنو تلیسمان ۲۰۱۸ پرفروش‌ترین سدان خارجی کشور در سال ۹۶ همانند دیگر محصول پرطرفدار رنو به فروش می‌رسد. این خودرو در سه موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری، ۱۵۰ روز کاری و ۱۸۰ روز کاری به مشتریان فروخته می‌شود. مشتری برای ثبت نام در این طرح فروش می‌بایست به ترتیب ۱۱۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۹۰ میلیون تومان برای موعد تحویل مورد نظر خود پرداخت کنند.

الباقی وجه مورد نیاز برای تکمیل وجه پیش پرداخت در مراحل مختلف ۳۰ تا ۱۲۰ روز از مشتری دریافت می‌شود. مشتریان خرید این خودرو می‌توانند از تسهیلات نگین خودرو برای تکمیل وجه در زمان صدور دعوت‌نامه استفاده کنند. همچنین نگین خودرو تخفیف ۴ میلیون تومانی برای آن دسته از مشتریانی که تکمیل وجه خود را نقدی انجام می‌دهند در نظر گرفته است.

شرایط فروش مشارکتی نقد و اقساط رنو داستر ۲۰۱۸

نگین خودرو برای داستر ۲۰۱۸ شرایط مفصل‌تری در نظر گرفته است: مشتریان می‌توانند در ۲ موعد و ۴ نوع پیش پرداخت مختلف اقدام به ثبت سفارش کنند. موعد تحویل در نظر گرفته شده برای این خودرو ۹۰ و ۱۲۰ روز کاری بوده و مشتریان می‌توانند ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان از شرایط این طرح استفاده کنند.

پرداخت‌های بعدی تا زمان تحویل نیز تا ۹۰ روز کاری به صورت چک از مشتری دریافت شده و مبلغ مورد نیاز برای تکمیل وجه خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود. مشتریان می‌توانند برای پرداخت این مبلغ از دو روش نقدی و اعتباری بهره‌مند شوند.

مشتریانی که قصد پرداخت نقدی داشته باشند از تخفیف ویژه ۳ میلیون تومانی این شرکت بهره‌مند می‌شوند. سود مشارکت در نظر گرفته شده برای این خودرو ۱۶ و ۱۸ درصد است و سود انصراف نیز ۱۴ و ۱۶ درصد قید شده است.