در حاشیه برگزاری سی‌و‌پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌ها و مراکز رشد؛
تاریخ: 22:27 :: 1397/02/31
متخصیص حوزه پارک‌های فناوری دنیا به ایران سفر می‌کنند

برای نخستین بار کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (۲۰۱۸ IASP ) به میزبانی ایران برگزار می شود و در این رویداد ۵۰۰ متخصص حوزه پارک‌های فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند کرد. به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سی و پنجمین کنفرانس بین […]

برای نخستین بار کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (۲۰۱۸ IASP ) به میزبانی ایران برگزار می شود و در این رویداد ۵۰۰ متخصص حوزه پارک‌های فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند کرد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سی و پنجمین کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (۲۰۱۸ IASP ) برای نخستین بار به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار می شود.
علی‌مرتضی بی‌رنگ قائم مقام در امور بین‌الملل و رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری در دیدار با مدیرکل انجمن بین‌المللی پارکها و مراکز رشد که به تهران سفر کرده بود، گفت: معاونت علمی از این کنفرانس حمایت معنوی می کند و با وزارت امور خارجه برای تسهیل امور مربوط به مهمانان تعامل خواهد داشت.
لوییس سنز، مدیرکل انجمن بین‌المللی پارکها و مراکز رشد در این دیدار با اشاره به برگزاری سی‌و‌پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌ها و مراکز رشد در ایران، گفت: این دوره از کنفرانس مهم بین‌المللی از تاریخ ۲ الی ۵ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۱ لغایت ۱۴ شهریورماه سال‌جاری) به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، مسئولیت برگزاری این رویداد را بر عهده دارد و علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه می‌توانند به تارنمای آن به نشانی: iasp2018isfahan.com مراجعه کنند.

برچسب ها: