رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر تسهیل روابط بانکی بین ایران و جمهوری کره تاکید کرد.
تاریخ: 21:48 :: 1397/02/24
تاکید بر تسهیل روابط بانکی بین ایران و کره

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون حسنوند امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت با شین سانگ هو مدیرعامل شرکت کولون جمهوری کره دیدار و گفت‌و کرد. رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تاکید بر وجود ظرفیت های فراوان اقتصادی- تجاری میان دو کشور، گفت: سطح مناسبات اقتصادی- تجاری متناسب با ظرفیت ها و […]

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون حسنوند امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت با شین سانگ هو مدیرعامل شرکت کولون جمهوری کره دیدار و گفت‌و کرد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تاکید بر وجود ظرفیت های فراوان اقتصادی- تجاری میان دو کشور، گفت: سطح مناسبات اقتصادی- تجاری متناسب با ظرفیت ها و امکانات وسیع صنعتی- اقتصادی دو کشورنیست، امید است با برنامه ریزی مناسب شاهد افزایش سطح مبادلات فی مابین باشیم.

وی در این زمینه اهمیت تسهیل در مناسبات بانکی میان دو کشور را یادآور شد.

حسنوند در ادامه با اشاره به تمایل کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف به ویژه صنعتی، انرژی و محیط زیست در کشورمان، افزود: پروژه های مهمی برای اجراء در این حوزه ها در کشور وجود دارد. موفقیت در انعقاد قرارداد برای به دست گرفتن هر یک از این پروژه ها متضمن رقابت مالی و فنی با شرکت های بزرگ اروپایی است.

همچنین در ادامه این دیدار مدیرعامل شرکت کولون، ضمن تشکر از فرصت این دیدار، اظهار داشت: ما همواره علاقمند به گسترش سرمایه گذاری در زمینه های برق، آب شرب، فاضلاب در ایران هستیم و امیدواریم با حمایت کمیسیون انرژی بتوانیم گام های مثبت برای سرمایه گذاری در جمهوری اسلامی ایران برداریم.

برچسب ها: