معاون ساماندهی امور جوانان خبر داد
تاریخ: 21:53 :: 1396/10/19
پرداخت وام به تشکل‌های مردم نهاد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان

. به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از ایسنا معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از توافق با «صندوق مهر امید» برای پرداخت وام به تشکل‌های مردم نهاد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد. محمدمهدی تندگویان در گفت‌وگو با ایسنا از اختصاص ۲۱۰ میلیارد تومان بودجه برای پرداخت به تشکل‌های مردم نهاد […]

.
به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از ایسنا معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از توافق با «صندوق مهر امید» برای پرداخت وام به تشکل‌های مردم نهاد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد.

محمدمهدی تندگویان در گفت‌وگو با ایسنا از اختصاص ۲۱۰ میلیارد تومان بودجه برای پرداخت به تشکل‌های مردم نهاد خبر داد و اظهارکرد: این وام به‌ویژه به تشکل‌های مردم نهادی که در حوزه کارآفرینی فعالیت می‌کنند، پرداخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه این وام از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان با بهره چهار درصد در اختیار این تشکل‌ها قرار خواهد گرفت، گفت: این تشکل‌ها ابتدا باید طرح‌های خود را طبق دستورالعمل برای دریافت وام تهیه و تدوین کنند.

معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به اینکه از بهمن ماه سال جاری آمادگی پرداخت این وام را خواهیم داشت، تصریح کرد: طرح‌ها پس از تهیه باید به اداره کل جوانان هر استان تحویل داده شود تا پس از تصویب از طریق صندوق هر استان، این وام در اختیارشان قرار گیرد.

انتهای پیام

برچسب ها: