رئیس دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد:
تاریخ: 18:48 :: 1396/09/03
برای رسیدن به دانشگاه نسل سوم نیازمند وفاق جامعه دانشگاهی هستیم

به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، محمدتقی احمدی عصر امروز در پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور در دانشگاه تربیت مدرس گفت: موضوع دانشگاه های نسل سوم طی سال های گذشته در کشور مطرح شده است و تلاش های زیادی نیز در این زمینه صورت گرفته است اما احساس می شود […]

به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، محمدتقی احمدی عصر امروز در پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور در دانشگاه تربیت مدرس گفت: موضوع دانشگاه های نسل سوم طی سال های گذشته در کشور مطرح شده است و تلاش های زیادی نیز در این زمینه صورت گرفته است اما احساس می شود برای دستیابی به این موضوع نیازمند وفاق، همفکری و اراده جمعی در میان جامعه دانشگاهی برای این موضوع هستیم.

وی افزود: علیرغم محدودیت ها و مشکلات اقتصادی متعددی که در کشور وجود دارد جامعه دانشگاهی باید راه برون رفت از این مشکلات را پیدا کند تا بر این اساس بتوانیم آینده درخشانی داشته باشیم.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: ورود دانشگاه ها به نسل سوم می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را حل کند.

احمدی اظهار داشت: در تاریخ معاصر ما با سختی های زیادی مواجه بودیم اما امید در میان جوانان موجب شده تا زمینه تشویق آنها برای فعالیت در عرصه های مختلف را فراهم کند.

احمدی عنوان کرد: باید با ایجاد امید میان جوانان زمینه ای را فراهم کنیم تا آنها برای دستیابی به دانشگاه اجتماعی، خدمتگزار و کارآفرینی گام بردارند.