در راستای ارائه خدمات به زائران کربلا در ایام اربعین
تاریخ: 21:22 :: 1396/08/13
تیم‌های خسارت سیار بیمه‌ای به مرزهای غرب کشور اعزام شدند

تیم‌های خسارت سیار بیمه ایران با هدف ارائه خدمات بهتر و فوری به زائران کربلای معلی در ایام اربعین حسینی ، شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ از تهران عازم استان‌های مرزی غرب کشور شدند. به گزارش  فرانیوز آنلاین به نقل از ایسنا، محسن پورکیانی – مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران – در مراسم […]

تیم‌های خسارت سیار بیمه ایران با هدف ارائه خدمات بهتر و فوری به زائران کربلای معلی در ایام اربعین حسینی ، شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ از تهران عازم استان‌های مرزی غرب کشور شدند.

به گزارش  فرانیوز آنلاین به نقل از ایسنا، محسن پورکیانی – مدیر عامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران – در مراسم ویژه بدرقه و اعزام این تیم‌ها که از مقابل اداره مرکزی بیمه ایران برگزار شد با تشریح جزئیات طرح اعزام خودروهای خسارت سیار بیمه ایران به مرزهای غربی کشور گفت : همانند سال قبل همزمان با ایام اربعین حسینی (ع) و همایش و راهپیمایی عظیم عاشقان حضرت ابا عبدالله، خودروهای خسارت سیار بیمه ایران در مسیرهای منتهی به نقاط مرزی تردد خواهند کرد و با اختیارات کامل در محل وقوع حوادث احتمالی خودروها، مراحل تشکیل پرونده، ارزیابی و حتی پرداخت خسارت را به صورت آنی و اینترنتی انجام خواهند داد.

مدیر عامل بیمه ایران اضافه کرد: بیمه ایران در چارچوب ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و با توجه به حضور میلیونی هموطنان زائر عتبات عالیات در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و لزوم خدمات رسانی گسترده و فوری به مردم در مسیرهای منتهی به نقاط صفر مرزی، ۲۰ خودرو خسارت سیار و کارشناسان ذی ربط خود را از تهران به استان‌های مرزی غرب کشور اعزام می‌کند تا به کمک همکاران خود در شعب این استانها در محل وقوع حوادث رانندگی حضوری موثر و آرامش بخش داشته باشند.

به گفته پورکیانی ارائه خدمات بیمه ایران برای مراسم امسال علاوه بر اعزام این تیم‌ها شامل بخش مرتبط با قرارداد منعقد شده با سازمان حج و زیارت هم می‌شود که بر اساس آن تمامی زائران اربعین حسینی با تعهدات مناسبی تحت پوشش بیمه‌های درمان، حوادث و عمر بیمه ایران قرار گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش، در ایام اربعین سال گذشته تیم‌های کارشناس خسارت سیار اعزامی بیمه ایران در مسیرهای منتهی به نقاط مرزی مهران، شلمچه و چذابه حدود یک میلیارد تومان خسارت به زیاندیدگان حوادث رانندگی پرداخت کرده بودند.

برچسب ها: