معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر آمادگی برای حل مشکلات احتمالی در سازمان‌های نظام مهندسی و شهرداری‌ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن، آغاز عملیات اجرایی۵۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی را گامی رو به جلو و حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه وزارت راه و شهرسازی، برشمرد.
تاریخ: 2:11 :: 1399/11/23
۵۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن وارد عملیات اجرایی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جلسه هفتگی طرح اقدام ملی مسکن به ریاست محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان با ارایه گزارشی از فعالیت‌های شهرهای جدید، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین مشکلات استان‌ها و بحث و تبادل‌نظر در خصوص رفع مشکلات، امروز ۱۶ دی در ساختمان دادمان، برگزار شد. محمود محمودزاده […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جلسه هفتگی طرح اقدام ملی مسکن به ریاست محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان با ارایه گزارشی از فعالیت‌های شهرهای جدید، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین مشکلات استان‌ها و بحث و تبادل‌نظر در خصوص رفع مشکلات، امروز ۱۶ دی در ساختمان دادمان، برگزار شد.

محمود محمودزاده در جمع‌بندی نشستی که در خصوص طرح اقدام ملی مسکن انجام شد، گفت: حرکت طرح اقدام ملی مسکن روند مناسبی دارد و آغاز عملیات اجرایی ۵۰۰ هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی، حاکی از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ستاد و همچنین استان‌ها در اجرای این طرح است.