مدیرکل مالی دانشگاه پیام نور کشور در شیراز خبرداد:
تاریخ: 18:34 :: 1396/07/08
نمایندگی دانشگاه پیام نور در 26کشور دنیا راه اندازی شد

نشست هم اندیشی مدیران حراست،مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با جمعی از روسای مراکز و مدیران ستادی دانشگاه پیام نوراستان فارس برگزار شد. به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس درابتدای این نشست ، دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با اشاره به اینکه […]

نشست هم اندیشی مدیران حراست،مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با جمعی از روسای مراکز و مدیران ستادی دانشگاه پیام نوراستان فارس برگزار شد.
به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس درابتدای این نشست ، دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با اشاره به اینکه استان فارس یکی از استانهای برتر در زمینه جذب و حفظ دانشجو در دانشگاه پیام نور کشور است، اظهارداشت: با همت همکاران در تکریم دانشجویان، علاوه برجذب بیشتر دانشجو،شاهد انصراف کمتری نیز هستیم.
وی اضافه کرد: خیرین فارس در زمینه همکاری و مساعدت در توسعه و احداث فضاهای آموزشی وفرهنگی دانشگاه پیام نور پیشتاز کشور هستند و علاوه بر آن، این دانشگاه در در جذب درآمدهای غیرشهریه ای هم مقام اول کشور را داراست.
دکتر قرائتی تصریح کرد: 28درصد ساخت وسازهای دانشگاه پیام نور استان فارس توسط خیرین انجام شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس همچنین ازپیگیری اخذ سند زمین و ساختمانهای دانشگاه پیام نور شهرهای فارس خبرداد واظهارداشت: تاکنون سند 8 مرکز دانشگاه پیام نور اخذ شده است.
دکتر قرائتی درپاسخ به برخی از منتقدان دانشگاه پیام نور گفت: ما دانشگاه سخت گیر نیستیم ولی استاندارد عمل می کنیم چرا که حاضر نیستیم بدون درس خواندن مدرک بدهیم.
*استان فارس در جذب بودجه ، پیشتاز سایر استانها
مدیرکل مالی دانشگاه پیام نور نیز دراین نشست، با بیان اینکه هم اکنون در 26 کشور دنیا دفتر نمایندگی دانشگاه پیام نور فعال شده است، یادآور شد: 3 مرکز بین المللی نیز در کشور راه اندازی شده است.
“اسفند مز” ازتحصیل بیش از 500هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور خبر داد و یادآور شد: 15هزار کارمند وعضو هیئت علمی وظیفه مهم علم آموزی این دانشجویان را به همراه اساتید حق التدریس برعهده دارند.
وی یادآور شد: استان فارس در جذب بودجه ، پیشتاز سایر استانها است.
*تاکید مدیرکل حراست دانشگاه بر برخورد مناسب با دانشجویان
مدیرکل حراست دانشگاه پیام نور نیز اظهارداشت: استان فارس یکی از استانهای برند دانشگاه پیام نور است که از وضعیت مناسبی برخوردار است.
ناصرصادقیان افزود: برخورد مناسب کارکنان با دانشجویان و احترام گذاری به آنها در کاهش انصراف از این دانشگاه تاثیرگذار است.
گفتنی است در بخش دیگری از این نشست چند تن از روسای مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور شهرهای فارس به بیان نظرات و دیدگاه های خود درباره توسعه دانشگاه پرداختند.

برچسب ها: , ,