باحضور مدیرکل آموزش و پرورش فارس
تاریخ: 18:23 :: 1396/07/08
مدرسه ابتدایی خیر ساز مرحومه ملک توکلیان ناحیه 2 شیراز افتتاح شد

در نخستین روزهای شروع سال تحصیلی جدید، مدرسه خیر ساز مرحومه توکلیان ،در آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز به بهره برداری رسید. به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،احداث مدرسه خیر ساز مرحومه سرکار خانم ملک توکلیان ، به صورت مشارکتی و توسط  خیر […]

در نخستین روزهای شروع سال تحصیلی جدید، مدرسه خیر ساز مرحومه توکلیان ،در آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز به بهره برداری رسید.

به گزارش فرانیوز آنلاین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،احداث مدرسه خیر ساز مرحومه سرکار خانم ملک توکلیان ، به صورت مشارکتی و توسط  خیر نیک اندیش سیمین حمیری و اداره کل نوسازی مدارس فارس از سال 1392 آغاز و در مهر ماه 96 به بهره برداری رسید.

این مدرسه ابتدایی با هزینه ای  بالغ بر 16 میلیارد ریال ،در 3 طبقه و در زمینی به مساحت 1100 متر مربع و زیر بنای 600 متر مربع  بنا شده که دارای نماز خانه و سالن اجتماعات نیز می باشد.

در آیین افتتاح این مراسم ،مدیر کل نوسازی مدارس فارس، رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز و جمعی از کارکنان این ناحیه و اهالی محله محمودیه شیراز حضور داشتند.

برچسب ها: ,