مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: چهار حوزه دارای اولویت اعلام شده از سوی وزیر جهاد کشاورزی، بدون هیچ محدودیت اعتباری مورد پشتیبانی و حمایت برای توسعه قرار می‌گیرند.
تاریخ: 1:46 :: 1397/12/10
بانک کشاورزی از طرح های اولویت دار بخش کشاورزی حمایت می کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی خراسان رضوی، روح‌الله خدارحمی روز چهارشنبه در گردهمایی معاونان بهبود تولیدات گیاهی و مدیران باغبانی استان‌های سراسر کشور در مشهد گفت: این چهار اولویت شامل مکانیزاسیون بخش کشاورزی، کشت گلخانه‌ای، پرورش ماهی در عرصه‌های دریایی و بذر گواهی شده و نهال […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی خراسان رضوی، روح‌الله خدارحمی روز چهارشنبه در گردهمایی معاونان بهبود تولیدات گیاهی و مدیران باغبانی استان‌های سراسر کشور در مشهد گفت: این چهار اولویت شامل مکانیزاسیون بخش کشاورزی، کشت گلخانه‌ای، پرورش ماهی در عرصه‌های دریایی و بذر گواهی شده و نهال می‌شود.

وی تاکید کرد: حمایت از این بخش‌ها بدون هیچ محدودیتی انجام می‌شود و در این میان کشت گلخانه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که توسعه ۲۵۰۰ هکتار کشت گلخانه‌ای امسال در تعهد قرار گرفت اما به دلیل مشکلات مجریان و برخی نواقص عمده این میزان محقق نشد.

مدیرعامل بانک کشاورزی بیان کرد: کم بودن شمار مجریان توانمند در عرصه کشت گلخانه، ضرورت جذب سرمایه‌گذاران عمده در حوزه کشت گلخانه، بالا بودن وثیقه‌های بانکی و مشکلات موجود در شبکه بازاریابی و فروش از مهمترین مشکلات و ضرورت های حوزه کشت گلخانه محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: طی یک سال آینده هم و غم خود را بر توسعه محسوس کشت گلخانه‌ای استان و اعطای تسهیلات در این بخش قرار داده‌ایم.

خدارحمی با بیان این که در بخش مکانیزاسیون کشاورزی عملکرد بسیار مطلوبی انجام شده است، افزود: در حال حاضر ۱۰۰ درصد ماشین‌آلات بخش کشاورزی تامین مالی می‌شوند و از طرف بانک کشاورزی تسهیلات به صورت کامل به متقاضیان اعطا می‌شود.

وی افزود: امسال ۳۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار با ۶ درصد سود در اختیار کشاورزان قرار گرفته است.

مدیرعامل بانک کشاورزی خاطرنشان کرد: در حوزه کشاورزی همه امکانات و اعتبارات در جهت رشد و توسعه این بخش و به صورت هدفمند بدون هیچ محدودیتی قرار دارد.

برچسب ها: