HUAWEI nova 2 Plus
تاریخ: 8:43 :: 1396/07/04
استقبال کاربران ایرانی از HUAWEI nova 2 Plus

با توجه به اینکه مخاطبان اصلی nova 2 Plus نسل جوان هستند و بیشترین جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل میدهند، این گوشی میتواند مد نظر مشتریان بالقوه زیادی در بازار ایران قرار گیرد. بر مبنای بررسیهای میدانی کارشناسان در بازار، استقبال کاربران از nova 2 Plus در ایران به میزانی رسیده که این مدل […]

با توجه به اینکه مخاطبان اصلی nova 2 Plus نسل جوان هستند و بیشترین جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل میدهند، این گوشی میتواند مد نظر مشتریان بالقوه زیادی در بازار ایران قرار گیرد.

بر مبنای بررسیهای میدانی کارشناسان در بازار، استقبال کاربران از nova 2 Plus در ایران به میزانی رسیده که این مدل در برخی بازارها با کمبود موجودی مواجه شده است که این امر نشان از آن دارد که این گوشی به خوبی توانسته نظر نسل جوان را به سوی خود جلب کند. از آنجایی که نوا 2 پلاس امکانات مناسبی در حوزه صوتی و تصویری که مورد توجه جوانان است را با قیمتی مناسب در اختیار آنها قرار میدهد، به نظر میرسد استقبال از نوا 2 پلاس همچنان ادامه داشته باشد.

اصلی ترین قابلیت nova 2 Plus دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی آن است که برای اولین بار به بازار ایران معرفی میشود و پیش از آن هیچ گوشی دیگری در بین رقبای این مدل از چنین امکانی بهرهمند نبوده است. علاوه بر این نوا 2 پلاس از قابلیت منحصر بفرد دیگری نیز بهرهمند است و آن چیپ HiFi برای صدای سه بعدی در گوشی است. با وجود این امکان کاربران میتوانند برای اولین بار تجربه صدای سه بعدی را در این گوشی داشته باشند.

هوآوی در این گوشی برای دوربین اصلی از لنز دو گانه بهره گرفته که در مقایسه با رقبای هم قیمت این گوشی مزیتی کاملاً کم نظیر است. تلفیق این دو لنز که یکی 12 مگاپیکسل و دیگر 8 مگا پیکسل است، عکسهایی برای کاربران به ارمغان میآورد که تغییر نقطه فوکوس سوژهها در آنها حتی پس از ذخیره عکسها نیز وجود خواهد داشت. همچنین زوم اُپتیکال دو برابری بدون کم شدن کیفیت عکسها از دیگر نقاط قوت دوربین اصلی nova 2 Plus محسوب میشود.

برای حفظ امنیت کاربران، هوآوی در این مدل یک سنسور اثر انگشت در قسمت پشت بدنه هم پیش‌بینی کرده است که از سرعت بسیار بالایی در تشخیص اثر انگشت کاربران بهره میبرد.

وجود تمام قابلیتهای فوق در کنار طراحی زیبای این گوشی با بدنه تمام فلزی و ضخامتی کمتر از گوشیهای پرچم‌دار بازار مانند آی فون 8 موجب شده این مدل بتواند به خوبی نظر کاربران ایرانی را به سوی خود جلب کند.

قیمت nova 2 Plus در بازار در حال حاضر در محدوده قیمتی کمتر از 1.390.000 تومان در بازارهای مختلف قرار گرفته است. از آنجایی که این گوشی از امکاناتی بهره میبرد که حتی پرچم‌داران بازار در برندهای رقیب هوآوی هم از آن بی‌بهره هستند، این قیمت برای این مدل قابل قبول ارزیابی میشود.

برچسب ها: ,