وزیر صنعت ، معدن و تجارت صبح امروز پس از بازدید از کارخانه ها بافت بلوچ، در مجتمع فرآورده های غذایی نخل طلایی بلوچ و ایران کولای ایرانشهر نیز دیدن کرد.
تاریخ: 16:47 :: 1397/10/14
بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت از دو واحد صنعتی در ایرانشهر / وجود ۹۹۸ طرح صنعتی در حال اجرا در سیستان و بلوچستان

به گزارش شاتا ، مجتمع فرآورده های غذایی نخل طلایی بلوچ ایرانشهر در زمینه تولید انواع آب میوه غیر مرکبات از کنسانتره ( پوره ) و شیره خرما فعال است و در حال حاضر میزان اشتغال مستقیم در این مجتمع تولیدی تعداد ۴۰ نفر می باشد . کارخانه ایران کولا ایرانشهر نیز تولید کننده انواع […]

به گزارش شاتا ، مجتمع فرآورده های غذایی نخل طلایی بلوچ ایرانشهر در زمینه تولید انواع آب میوه غیر مرکبات از کنسانتره ( پوره ) و شیره خرما فعال است و در حال حاضر میزان اشتغال مستقیم در این مجتمع تولیدی تعداد ۴۰ نفر می باشد .
کارخانه ایران کولا ایرانشهر نیز تولید کننده انواع آب میوه مرکبات از کنسانتره ، انواع آب آشامیدنی و نوشابه های گاز دار طعم دار رنگی ، کم کالری و نوشابه گاز دار بدون قند است و در حال حاضر بر اساس اعلام مدیران شرکت اشتغالی بالغ بر ۱۲۰ نفر ایجاد کرده است.
گفتنی است ۹۹۸ طرح صنعتی در دست اجرا در استان با سرمایه گذاری ۲۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی از ۰ تا ۹۹ درصد وجود دارد که با اتمام این طرحها زمینه اشتغال ۱۸ هزار و ۴۷۳ نفر در استان ایجاد می گردد.
عمده این طرحهای صنعتی سیمان، فولاد، مس، کاشی، پنل پلی اورتان، سردخانه، آجر ماشینی، پودر شوینده، انواع مواد غذایی، بسته بندی انواع محصولات غذایی، قوطی کنسرو، پروفیل آلومینیوم، کنسانتره مس می باشد.

برچسب ها: