تفاهم‏نامه همکاری توسعه کسب‏وکار داده‏های زیستی میان مرکز همکاری‏های تحول و پیشرفت، ستاد توسعه زیست‏فناوری معاونت علمی و مرکز راهبردی فناوری‏های همگرا معاونت علمی امضاء شد.
تاریخ: 22:08 :: 1397/10/12
توسعه کسب و کار داده‌های زیستی با امضای یک تفاهم‌نامه

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هدف از امضای این تفاهم‏نامه ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در حمایت از کسب‏وکارهای داده‏های زیستی، هدفمندکردن این حمایت‏ها و جلوگیری از موازی‏کاری در این حوزه است. بر اساس این تفاهم‏نامه مقرر شد همه کسب‏وکارهای این حوزه بر اساس شیوه‏نامه پیوست این تفاهم‏نامه […]

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هدف از امضای این تفاهم‏نامه ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در حمایت از کسب‏وکارهای داده‏های زیستی، هدفمندکردن این حمایت‏ها و جلوگیری از موازی‏کاری در این حوزه است. بر اساس این تفاهم‏نامه مقرر شد همه کسب‏وکارهای این حوزه بر اساس شیوه‏نامه پیوست این تفاهم‏نامه مورد حمایت قرار گیرد و کمیته‏ای متشکل از نمایندگان سه طرف، ارزیابی و نظارت بر طرح‏ها را عهده دار شود. همچنین همه حمایت‏های مالی این تفاهم‏نامه از طرف یک نهاد مالی (یکی از صندوق‏های حوزه علم و فناوری) انجام می شود و این نهاد مالی بر روند اجرای پرژوها نیز نظارت دارد.

البته دبیرخانه این تفاهم‏نامه نیز در مرکز راهبردی فناوری‏های همگرا معاونت علمی تشکیل می شود.

این تفاهم نامه با حضور مصطفی قانعی دبیر محترم ستاد توسعه زیست‏فناوری، رضایی معاون امور زیستی مرکز همکاری‏های تحول و پیشرفت و علی محمد سلطانی رئیس محترم مرکز راهبردی فناوری‏های همگرا معاونت علمی امضاء شد.