با برگزاری نشست هم اندیشی محقق می‌شود؛
حمایتی اثر گذار از پژوهشگران حوزه علم و فناوری

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی نشست هم اندیشی را برگزار می‌کند تا با حضور پژوهشگران، اساتید و مخترعان شاهد رشد و اثرگذاری بیشتر حمایت ها در حوزه علم و فناوری باشیم. به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی برای […]

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی نشست هم اندیشی را برگزار می‌کند تا با حضور پژوهشگران، اساتید و مخترعان شاهد رشد و اثرگذاری بیشتر حمایت ها در حوزه علم و فناوری باشیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی برای تشریح فعالیت ها، حمایت ها و اثرگذاری بیشتر این حمایت ها در توسعه علمی کشور نشستی را برگزار می‌کند. عنوان این نشست هم اندیشی “اثرگذاری بیشتر صندوق حمایت از پژوهشگران و فناروان معاونت علمی در حوزه علم و فناوری و نوآوری” است. همزمان با این نشست ۴ پنل با عناوین اثر بخشی پژوهشی در حوزه علم، نوآوری و فناوری، آینده علم، استفاده از ظرفیت های مالی و علمی داخل منطقه و جهان و یکپارچگی در آموزش، پژوهش، نوآوری، فناوری و تمدن سازی برگزار می شود.
ارائه ۴ سخنرانی توسط اساتید برجسته و مخترعان نیز از دیگر برنامه های این نشست است. این نشست با حضور پژوهشگران، اساتید و مخترعان برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، نمایشگاه جانبی نیز همزمان با نشست برپا می شود که در آن اختراعاتی که با حمایت صندوق پژوهشگران و فناوران معاونت علمی در امریکا ثبت شده به نمایش در می‌آید.
نشست هم اندیشی “اثرگذاری بیشتر صندوق حمایت از پژوهشگران و فناروان معاونت علمی در حوزه علم و فناوری و نوآوری” ۲۶ مهرماه ۹۷ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود. علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این نشست می توانند با صندوق تماس حاصل کنند