فراخوان ثبت نام شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه مواد و ساخت پیشرفته در:
دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور (۲۰۱۸ Kish Invex)

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (۲۰۱۸ Kish Invex)، از تاریخ ۳۰ مهر تا ۳ آبان ۱۳۹۷ در جزیره کیش، برگزار خواهد شد. رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۷ با رویکردهای معرفی ظرفیت‌های بازار سرمایه کشور، تامین شرایط و فعال‌سازی کلیه امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی و […]

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (۲۰۱۸ Kish Invex)، از تاریخ ۳۰ مهر تا ۳ آبان ۱۳۹۷ در جزیره کیش، برگزار خواهد شد.

رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۷ با رویکردهای معرفی ظرفیت‌های بازار سرمایه کشور، تامین شرایط و فعال‌سازی کلیه امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی و علمی کشور، پیشتازی اقتصاد دانش‌بنیان، اصلاح و تقویت همه‌جانبه نظام مالی کشور با هدف پاسخگویی به نیازهای اقتصاد ملی، تشویق و جذب سرمایه‌گذاری خارجی، توسعه حوزه فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به ویژه در زمینه‌های انتقال فناوری‌های پیشرفته و گسترش تولید و صادرات، توسعه پیوندهای راهبردی و گسترش همکاری و مشارکت با سایر کشورها در تاریخ ۸ لغایت ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۶ در جزیره کیش برگزار گردید. از ویژگی‌های شاخص رویداد کیش اینوکس ۲۰۱۷ می‌توان به حضور بیش از ۲۸۰ شرکت کننده داخلی و ۷۰ مشارکت‌کننده بین المللی از جمله کشورهای آلمان، ترکیه، چین، هند، انگلیس، هلند، لبنان، سوئیس، اندونزی، قزاقستان، کره جنوبی، دانمارک، ژاپن، مالزی، امارات ، کانادا ،اسپانیا، بلژیک، پاکستان، همچنین حضور تعدادی از مقامات بلندپایه بین‌المللی و بیش از ۳۰۰ نفر از مقامات و مسئولین اقتصادی کشور، برگزاری بیش از ۲۴ همایش و نشست تخصص، اشاره نمود.
در این رویداد شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری ملی و بین‌المللی از جمله بانک‌ها و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی حضور خواهند داشت و فرصت به‌وجود آمده برای معرفی طرح و مذاکره شرکت‏‌های فناور دارای طرح‌های آماده سرمایه‌گذاریّ مغتنم می‌باشد.

شرکت‏‌های فناور در حوزه مواد و ساخت پیشرفته که دارای طرح‌های توجیهی مناسب و آماده سرمایه‌‏گذاری هستند برای کسب اطلاعات تکمیلی جهت حضور در این رویداد، می‌توانند با ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته با شماره ۴۰۸۸۴۹۰۲-۰۲۱، تماس حاصل فرمایند